środa, 07 listopada 2012 09:22

Przyjęcie dzieci z grupy ,,Żabek" w poczet przedszkolaków

7 listopada  w najmłodszej grupie odbyło się ,,Pasowanie na Przedszkolaka". W tej najważniejszej dla dzieci uroczystości uczestniczyli zaproszeni rodzice i najbliżsi, którzy mogli podziwiać pierwsze osiągnięcia swoich pociech.

Po części artystycznej nastąpił moment pasowania na Przedszkolaka. Aktu pasowania czarodziejską kredką dokonała Pani Dyrektor Grażyna Resztak. Wszystkie przyjęte do grona przedszkolnego dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom oraz ufundowane przez Radę Rodziców smakołyki. Uroczystość zakończyła się wspólną zabawą przy muzyce i zaproszeniem na pyszny poczęstunek. Z pełnymi brzuszkami, w radosnych nastrojach dzieci pożegnały rodziców, a niezapomniane przeżycia długo zostaną zachowane w pamięci i na fotografiach.