poniedziałek, 21 stycznia 2013 11:20

Bal karnawałowy

W środę 16 stycznia 2013 r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Wzięły w nim udział wszystkie dzieci , które były przebrane za postacie z bajek i filmów.

W doskonałych nastrojach przy świetnej muzyce bawiły się wróżki, księżniczki, kowboje, piraci, policjanci, motylki. Dzieci uczestniczyły w ciekawych konkursach i grach zręcznościowych zorganizowanych przez nauczycielki. W przerwie balu przedszkolaki otrzymały słodki poczęstunek. Kulminacyjnym momentem było pojawienie się Mikołaja, na którego dzieci z niecierpliwością czekały. Podczas imprezy wykonano wspólne zdjęcia w karnawałowych przebraniach. Na zakończenie wybrano Króla i Królową balu, którymi zostali: Ula - z grupy "Stokrotek" i Michałek z grupy "Muchomorków".