poniedziałek, 21 stycznia 2013 19:45

Dzień Babci i Dziadka

W dniach 17 i 18 stycznia 2013r przedszkolaki gościły w progach przedszkola najmilszych gości – Babcie i Dziadków.

Do tak pięknej uroczystości przygotowywały się dzieci z wszystkich grup. Przygotowania rozpoczęły się dużo wcześniej. Dzieci nie tylko uczyły się z zapałem programu artystycznego, ale przygotowywały przeróżne niespodzianki dla Babci i Dziadka .
W dniu uroczystości wszyscy czekali z niecierpliwością na przybycie ukochanych Babć i Dziadków. Każda grupa przygotowała dla nich specjalny program artystyczny. Po przywitaniu wszystkich gości popłynął artystyczny strumień wierszy i piosenek. Dzieci chciały jak najpiękniej wierszem, tańcem i piosenką ugościć ukochane babcie i dziadziusiów. Niejednej babci i dziadkowi, łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu i radości.
Wnuczkowie podziękowali swoim ukochanym Babciom i Dziadkom za troskę i miłość wręczyli zaproszonym gościom własnoręcznie wykonane prezenty- niespodzianki i zaprosiły na wspólny słodki poczęstunek.
Zadowolenie, duma i i rozpromienione twarze Babć i Dziadków pokazały wszystkim, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Czytany 2071 razy