piątek, 21 marca 2014 18:10

"Na sportowo i wesoło"

Nasze przedszkolaki w ramach akcji „Ćwiczyć każdy może” odbyły wycieczkę do MOSiR w Grajewie. Zajęcia zabawowo-sprawnościowe na hali przygotował tata naszej wychowanki Zuzi Pan Adam Cudny, który jest nauczycielem wychowania fizycznego w ZSM NR 2 w Grajewie.

Wraz z naszymi przedszkolakami brały w nich udział uczniowie tejże szkoły. Okazało się, że przygotowany program zajęć był bardzo atrakcyjny. To był przysłowiowy „strzał w dziesiątkę”. Dzieci mogły wyczerpać swoje baterie. Biorąc udział w zajęciach dzieci uczyły się między innymi : wytrwałości , walki ze swoimi słabościami, rywalizacji w ramach zasady fair - play, współpracy i zabawy w zespole, godzenia się z porażką, kształcenia pozytywnych cech charakteru. Przedszkolaki miło i sympatycznie spędziły czas o czym świadczą roześmiane i zadowolone buzie, a chwile  spędzone na hali to wspaniałe przeżycia i nowe doświadczenia dla dzieci.

 

Czytany 1146 razy

Grupy Przedszkolne

Mamo, Tato przeczytaj!

Reklama