piątek, 21 marca 2014 18:58

"Nasze przedszkole strzela gole"

Który z chłopców nie marzy, żeby zostać piłkarzem, albo przynajmniej pograć na prawdziwej murawie? O możliwości spełnienia tych marzeń nasze przedszkolaki dowiedziały się podczas zabaw z piłką z zawodnikami trzecioligowej Warmii Grajewo- Panem Danielem Tuzinowskim i Panem Pawłem Górskim.

 

Piłkarze są jednocześnie trenerami Akademii Piłkarskiej Warmii. Spotkanie odbyło się 18.03.2014r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Grajewie. Podczas krótkiej pogadanki dzieci dowiedziały się jak zrobić karierę sportową oraz zostały zachęcone do zdrowego odżywiania i aktywności ruchowej. Zorganizowane zajęcia miały charakter gier i zabaw z piłką. Dzieci miały okazje obejrzenia meczowych strojów piłkarskich oraz poznania podstawowych zasad gry w piłkę nożną. Po pogadance dzieci uczestniczyły w rozgrzewce, a następnie w zabawach i ćwiczeniach z piłką. Zawodnicy zaprezentowali również pokaz żonglerski piłką, a później dzieci próbowały im w tej sztuce dorównać. To był niezwykły dzień, świetną zabawę zakończył powrót dzieci do przedszkola. Panu Danielowi i Panu Pawłowi dziękujemy za znalezienie czasu na wspólną zabawę z naszymi przedszkolakami.

Czytany 1174 razy

Grupy Przedszkolne

Mamo, Tato przeczytaj!

Reklama