poniedziałek, 24 marca 2014 19:47

"Przygody Koziołka Matołka"

Niesamowite chwile przeżyły nasze przedszkolaki  19 marca. W sali widowiskowej MDK odbył się teatrzyk pt.” Przygody Koziołka Matołka” w wykonaniu aktorów z Teatru Współczesnego  z Krakowa. Była to lekka i dowcipna inscenizacja przygód słynnego Koziołka Matołka poszerzona o scenariusz utrzymany w konwencji komedii przygodowej!

W zabawnej wyprawie koziołkowi towarzyszyły: Agent Kruk, Lisek Chytrusek, Czerwony Kapturek i Wilk, Kopciuszek i Książę ze zgubionym pantofelkiem, Królewna Śnieżka, Piękna Kózka, które pomogły naszemu łatwowiernemu bohaterowi wyjść cało z licznych opresji, pokazując mu przy tym wartość prawdziwej przyjaźni. To niezwykle kolorowe, radosne (a zarazem pouczające!) widowisko z pomysłową scenografią, oryginalnymi maskami i rytmicznymi piosenkami, przeniosło dzieci w przyjazny, bajkowy świat, który nieprzerwanie bawi i wychowuje kolejne pokolenia.