sobota, 19 kwietnia 2014 18:26

Wielkanocny Zajączek z wizytą u przedszkolaków.

,,Pisanki jajka malowane.
Nie ma Wielkanocy bez barwnych pisanek.
Pisanki, pisanki jajka kolorowe.
Na nich malowane bajki pisankowe
.”

Dzieci z najmłodszych grup przedszkolnych ,,Żabek” i ,,Muchomorków” przygotowały w środę 16.04.2014 r. dla rodziców i kolegów przedstawienie ,,Pisanki”. W kolorowych, pięknych  strojach, pokazały inscenizację  o świątecznych tradycjach. Dzieci wcieliły się w role kurczątek, kury, koguta, baranka, zajączka. Poprzez krótką ,,opowieść", śpiew, interpretację ruchową piosenek oraz wspaniałe odegranie swoich ról, wprowadziły swoich gości w radosny i świąteczny nastrój.

Po przedstawieniu tradycyjnie odwiedził nasze przedszkole zajączek wielkanocny, który miał  ze sobą kosz pełen słodkich prezentów. Wszystkim z radością wręczył prezenty dzięki temu każdy był uśmiechnięty. A  i dzieci się odwdzięczyły i dla zajączka pięknie zaśpiewały i  zatańczyły.

Wesołych Świąt...

Wszystkim życzymy pogodnych, szczęśliwych Świąt Wielkanocnych spędzonych z rodziną i mokrego Śmigusa Dyngusa.

WESOŁEGO ALLELUJA !!!