wtorek, 31 marca 2015 12:04

"Wesołego Alleluja "

Są takie święta raz do roku, co budzą życie, budzą czas.
Wszystko rozkwita w słońca blasku.
I wielka miłość rośnie w nas. Miłość do ludzi, do przyrody.
W zielone każdy gra.
Już zima poszła spać za morze, a w naszych sercach radość gra.

Spotkanie wielkanocne, to ważny dzień dla naszej przedszkolnej społeczności. Dzieci w tym dniu przyszły do przedszkola uśmiechnięte . Podczas spotkania dzieci poprzebierane w barwne stroje zaprezentowały rodzicom program artystyczny pod hasłem: "Wesołego Alleluja". Przedstawienie pełne radości przybliżyło zgromadzonym gościom zwyczaje i tradycje wielkanocne. Wielkanocny występ podobał się publiczności i mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.  Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor Grażyna Resztak złożyła wszystkim zgromadzonym najserdeczniejsze życzenia świąteczne, po czym Wielkanocny Zajączek obdarował dzieci słodkimi upominkami.

Życzymy pogodnych, szczęśliwych Świąt Wielkanocnych spędzonych z rodziną i mokrego Śmigusa Dyngusa.

WESOŁEGO ALLELUJA !

Czytany 2052 razy