niedziela, 26 kwietnia 2015 16:05

PAN LEŚNICZY GOŚCIEM W NASZYM PRZEDSZKOLU.

Dnia 20.04.2015r. nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość Pan Nadleśniczy Marian Podlecki z Nadleśnictwa Rajgród. Pan leśniczy opowiadał nam ciekawe historie o zwierzętach, ptakach zamieszkujących lasy. Do przedszkola razem z panem leśniczym przyszedł też bardzo miły łoś, który jest znanym zwierzęciem zamieszkującym nasze tereny. Dzieci dowiedziały się na temat jego zwyczajów i sposobu życia. Pan M. Podlecki na zakończenie spotkania wręczył dzieciom piłkę oraz każdej grupie przedszkolnej książki: „Opowieści o Feniksie, latającym dywanie i jajku smoka wawelskiego” , którą sam napisał oraz książkę A. Masiejczuk i J. Skrzydlewskiego  pt. „Przygody łosia Rajka”.

 

Czytany 1985 razy

Grupy Przedszkolne

Mamo, Tato przeczytaj!

Reklama