niedziela, 28 czerwca 2015 08:21

"Szewczyk Dratewka" - teatrzyk.

W dniu 10 czerwca dzieci z grup “ Stokrotki” i ” Smerfy”  zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej  Nr 2 Grajewie do obejrzenia teatrzyku pt. "Szewczyk Dratewka" w wykonaniu uczniów z klasy III  przygotowanych przez p. Agnieszkę Sokołowską.                                                                                           Dzieci zostały wprowadzone w świat bajki poprzez wspaniałą grę małych aktorów, piękną dekorację. Przedszkolaki z uwagą i ogromnym zainteresowaniem śledziły losy Szewczyka. Bardzo podobało im się przedstawienie, które nagrodzili  gromkimi brawami. Po przedstawieniu przedszkolaki zostały zaproszone przez Panią Dyrektor do zwiedzania klas w szkole. Dzieci zobaczyły jak wygląda klasa lekcyjna, biblioteka, świetlica. Przedszkolaki były bardzo zainteresowane zwiedzaniem, niektóre z nich po wakacjach zasiądą w tych szkolnych ławkach.

Dziękujemy bardzo serdecznie za zaproszenie i życzymy słonecznych i ciepłych wakacji.