wtorek, 30 czerwca 2015 19:41

"Żegnamy Was".

I znów kolejny rok szkolny za nami i znów żegnaliśmy dzieci, które po wakacjach po raz pierwszy przekroczą próg szkoły podstawowej. Dzieci z grupy „Stokrotki” i „Smerfy” zaprosiły do przedszkola swoich rodziców, aby wspólnie się pożegnać. To dla nich i dla rodziców szczególny dzień, gdyż po wakacjach nie wrócą już do przedszkola lecz pójdą do szkoły. Dlatego 6-latki zaprezentowały zaproszonym gościom: inscenizacje, tańce i piosenki. Po występach dzieci nastąpiła część oficjalna – pani dyrektor podziękowała za współpracę rodzicom, zaś dzieciom złożyła życzenia słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz sukcesów na dalszym szczeblu edukacji jakim będzie szkoła. Uroczystość uwieńczona została wręczeniem absolwentom dyplomów i pamiątkowych książek  oraz wspólnym poczęstunkiem.

Wszystkim przedszkolakom życzymy udanych wakacji a pierwszoklasistom wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych!

Czytany 2019 razy