czwartek, 21 stycznia 2016 18:54

,,Najmłodsi w kolędzie i Pastorałce”

19 stycznia 2016 r.  w  Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. J. S. Bacha w Grajewie odbył się  VII Przegląd  kolęd i pastorałek pod hasłem ,,Najmłodsi w kolędzie i Pastorałce”. Celem Przeglądu było: prezentacja uzdolnień muzycznych dzieci i młodzieży;  popularyzacja kolęd i pastorałek;  promocja Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. J. S. Bacha w Grajewie.

Nasze przedszkolaki reprezentowały solistki z grupy „Stokrotek”: Julia   Chojnowska i Ula Waszkiewicz oraz dwa zespoły wokalne z grupy „Smerfów” – „Puszyste Reniferki” i „Super Jedynki”. „Super Jedynki” w składzie: Maja Sawicka, Ula Poślednik, Zuzia Cudna, Angelika Chlebus, Maja Moch i Ola Łochowska. Puszyste Reniferki w składzie: Marysia Zielińska, Iza Krymska, Oliwia Mikulska, Martynka Skowrońska, Dominika Krajewska i Dominika Bukalska.

Wszyscy wykonawcy otrzymali dyplomy uczestnictwa i małe upominki dzięki  sponsorom: Stowarzyszenie Partita i Intermarche Grajewo. Jury oceniając umiejętności wokalne wykonawców i ogólny wyraz artystyczny przyznało wyróżnienie „Puszystym Reniferkom” i nagrodę pocieszenia ,,Super Jedynkom”.

VII Przegląd poprowadziła Pani Ewa Nowacka. Po przesłuchaniach konkursowych odbył się krótki koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im J. S. Bacha w Grajewie.

Gratulujemy naszym Przedszkolakom pięknego występu i życzymy sukcesów!

Czytany 1086 razy

Grupy Przedszkolne

Mamo, Tato przeczytaj!

Reklama