niedziela, 24 stycznia 2016 16:19

„Kochamy Was”

„Babci i Dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba.
Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana.
No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło.
Babcia i Dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają.
Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”

W naszym przedszkolu w dniach 19 – 22 I 2016r. odbyły się spotkania , na które bardzo licznie przybyli szczególni Goście. Świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka. Każda z grup przygotowała część artystyczną. Dziadkowie podziwiali występy swoich kochanych wnuków. Przedszkolaki śpiewały piosenki, tańczyły przed wspaniałą publicznością oraz recytowały wiersze. Babcie i Dziadkowie byli wzruszeni do łez. Nagradzali gromkimi brawami występy dzieci. Wnuki tańczyły również wspólnie z Dziadkami. Przedszkolaki wręczyły zaproszonym Gościom własnoręcznie wykonane upominki. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku przygotowanego przez Rodziców.

Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy wiązankę najpiękniejszych życzeń: nieprzemijającego zdrowia i pogody ducha, realizacji wszystkich pragnień i marzeń, stu lat w otoczeniu kochających dzieci, wnuków i prawnuków.

Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone chwile w naszej placówce na długo pozostaną w  pamięci dzieci, Babć i Dziadków.