czwartek, 10 marca 2016 17:12

,,MISTRZ ORIGAMI” – Konkurs plastyczny

Od kilku lat dzieci z naszego przedszkola uczestniczą w konkursie plastycznym „Mistrz Origami” i co roku ich prace są przez komisję zauważane i nagradzane. Nasze  przedszkole  reprezentowały prace dzieci z grupy ,,Smerfów”. Z wielką starannością i zadziwiającą dokładnością składały kółka i kwadraty, z których potem sklejały wymyślone postacie i elementy stanowiące całość pracy. Każda z prac była inna i każda sama w sobie była małym dziełem sztuki. Ku naszej wielkiej  radości okazało się, że spośród tylu uczestników nasza Angelika Chlebus  znalazła się na liście laureatów.  Jej wysiłek włożony w pracę „Domek krasnoludka” został doceniony i praca została wyróżniona w kategorii dzieci do lat 7.

Uroczystość wręczenia nagród, na którą Angelika otrzymała zaproszenie, odbyła się 5.03.2016 w Szkole Podstawowej nr 47 w Białymstoku. Przybyło na nią bardzo dużo gości i sponsorów. Oczywiście była też wystawa prac wszystkich laureatów. Angelice w tej ważnej dla niej chwili, towarzyszyła najbliższa rodzina, która była z niej bardzo dumna, jak my wszyscy . Te podniosłe chwile zostały uwiecznione na zdjęciach.