środa, 01 czerwca 2016 20:49

KONKURS RECYTATORSKI „O ZŁOTĄ RÓŻDŻKĘ DOBREJ WRÓŻKI”.

W dniu 19 maja 2016. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w eliminacjach miejskich  KONKURSU  RECYTATORSKIEGO „O ZŁOTĄ RÓŻDŻKĘ DOBREJ WRÓŻKI”. zorganizowanego przez Grajewskie Centrum Kultury. Przedszkole reprezentowało pięcioro dzieci: Maja Moch, Angelika Chlebus, Urszula Waszkiewicz, Julia Wierzbicka, Michał Moszczyński.  Wyróżnieni zostali: Angelika Chlebus oraz Michał Moszczyński. Każdy wykonawca otrzymał dyplom oraz upominek ufundowany przez GCK.

Jesteśmy dumni z  występu naszych przedszkolaków, który wymagał skupienia, odwagi i chęci pokazania swoich umiejętności na forum.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w eliminacjach, osobom wyróżnionym gratulujemy!

Czytany 620 razy

Grupy Przedszkolne

Mamo, Tato przeczytaj!

Reklama