wtorek, 28 czerwca 2016 08:40

POŻEGNANIE DZIECI Z GRUPY ,,SMERFY”

Już koniec lat beztroskich

nauki nadszedł czas,

lecz pamięć o przedszkolu

niech żyje zawsze w Was!

23 czerwca 2016 r. dzieci z grupy ,, Smerfy” przedstawiły program artystyczny na pożegnanie przedszkola. Dzieci pięknie deklamowały wiersze, śpiewały piosenki oraz zaprezentowały swoje umiejętności taneczne. Wszyscy  byli zachwyceni świetną charakteryzacją postaci, pięknymi strojami i rewelacyjną grą aktorską dzieci, co zaproszeni na uroczystość rodzice docenili i wielokrotnie nagrodzili gromkimi brawami. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki w postaci książek ; rodzice natomiast podziękowania za współpracę, życzliwość i okazywaną pomoc. Wszystkie dzieci pięknie podziękowały nauczycielom, pracownikom przedszkola  za wspólnie spędzone lata.

Drodzy wychowankowie, jesteście po prostu WYJĄTKOWI ! Życzymy Wam bezpiecznych, udanych wakacji oraz samych sukcesów w szkole!