poniedziałek, 22 maja 2017 17:31

BAJKOWY KOROWÓD

17 maja 2017r. dzieci 6-letnie z naszego przedszkola wzięły udział w „Korowodzie bajkowym” zorganizowanym przez Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie oraz Miejską Bibliotekę Publiczną Oddział dla Dzieci w Grajewie.

Dzieci przebrane za ulubioną postać bajkową maszerowały w pochodzie ulicami miasta. Wspólnie śpiewaliśmy hymn korowodu „Witajcie w naszej bajce”. W budynku ZSM nr 1 w Grajewie spotkaliśmy się z przedstawicielami władz naszego miasta, gośćmi zaproszonymi na tę uroczystość, a także koleżankami i kolegami z innych przedszkoli i szkół. Wysłuchaliśmy fragmentów ulubionych bajek czytanych przez dorosłych. Obejrzeliśmy bajkę pt. „Kozucha kłamczucha” w wykonaniu starszych kolegów grupy teatralnej „Maska” oraz występ grupy tanecznej p. D. Dawidowskiej. Wspólnie tańczyliśmy ze starszymi koleżankami. Na zakończenie otrzymaliśmy dyplom i statuetkę z sylwetką psa Reksia za udział w Bajkowym Korowodzie.

 

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zorganizowanie wyjątkowego, magicznego korowodu.
Wszystkim Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów bajkowych.Czytany 351 razy

Grupy Przedszkolne

Mamo, Tato przeczytaj!

Reklama