poniedziałek, 24 kwietnia 2017 12:53

Mali ogrodnicy.

21 kwietnia 2017r. w Centrum Ogrodniczym przy ul. Kolejowej w Grajewie odbyła się Akademia Małego Ogrodnika – warsztaty ogrodnicze dla dzieci prowadzone przez Specjalistę w zakresie  nasiennictwa i ogrodnictwa z firmy POLAN.

Udział w organizowanej imprezie wzięły dzieci z grup „Stokrotki” i „ Smerfy”. Przedszkolaki nauczyły się jak siać nasionka, sadzić cebulki, pielęgnować je. Były opowieści o warzywach, zabawy, zagadki, malowanie glinianych doniczek. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku. Dzieci  spisały się na medal. Za swoją pełną zaangażowania pracę, każdy otrzymał dyplom i  upominki. Przedszkolaki mogły też zabrać doniczki do domu i samodzielnie wyhodować roślinki.

Wizyta  w Centrum Ogrodniczym była  dla przedszkolaków niezwykłą lekcją z ogrodnictwa i kolejnym ciekawym doświadczeniem .

Organizatorom dziękujemy za miłe przyjęcie i sympatyczną atmosferę!