Dnia 24 września nasze przedszkole odwiedzili pracownicy Policji. Przybliżyli dzieciom: jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, komu mogę powiedzieć jak się nazywam, a komu nie?  Nasze przedszkolaki posiadają takie wiadomości i swoją wiedzą podzieliły się także z policjantem. Pokazały również, że są odpowiedzialni  i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu.

Przedstawiciele policji chętnie opowiedzieli przedszkolakom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy, o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, a szczególnie o tym, jak należy przewozić dzieci w samochodzie i jakie skutki niesie za sobą jazda bez fotelika i nie zapiętych pasów. Na zakończenie policjant wręczył dzieciom kolorowanki z sygnalizatorem.

Serdecznie dziękujemy pracownikom Policji za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.