16 listopada 2018 r. w Grajewskim Centrum Kultury odbył się XV Festiwal Gorących Serc, zorganizowany przez Stowarzyszenie “Szkoła naszą szansą” oraz Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Grajewie. Podczas Festiwalu odbył się Przegląd Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży „Mam Talent”. Celem przeglądu było między innymi upowszechnianie osiągnięć artystycznych dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. Podczas Festiwalu mogliśmy obejrzeć ciekawe występy zespołów wokalnych, tanecznych, solistów  oraz grup teatralnych i kabaretowych. Nasze Przedszkole reprezentował zespół „Tańczące Jedyneczki” z grupy „Smerfy”. Dzieci zatańczyły taniec z szarfami do muzyki F. Chopina – Waltz Spring.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, wspaniałą zabawę i podarunki.

Gratulujemy naszym Przedszkolakom pięknego występu i życzymy sukcesów!

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0