Rok 2018 to rok wyjątkowy, który przypomina nam radosny moment odzyskania niepodległości. To jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Jednym z działań, jakie zostały podjęte w związku z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości, było zorganizowanie Przedszkolnego Konkursu Piosenki Patriotycznej w dniu 31 października 2018.W grupowym konkursie wzięły udział dzieci 4, 5 i 6-letnie. Głównym celem konkursu było kształtowanie miłości i przywiązania do ojczyzny, jej kultury i tradycji oraz uwrażliwienie na piękno pieśni patriotycznej. Dzieci prezentowały takie pieśni i piosenki, jak: „Przybyli Ułani”, „Jesteśmy Polką i Polakiem”, „My Pierwsza Brygada”, „Rota”.Jury jednogłośnie przyznało wszystkim grupom przedszkolnym tylko pierwsze miejsca. Po rozdaniu nagród dzieci odśpiewały hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego” .Mamy nadzieję, że ten dzień zapadnie w pamięci naszych „Małych Polaków”.

Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /pm1.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /pm1.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/pm1.grajewo.pl...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /pm1.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0