Kilka dni temu zima obsypała nasz przedszkolny ogród śniegiem, zapraszając tym samym dzieci z grupy „Smerfy” do wspólnych zabaw. Zmiany klimatu powodują, że śnieg staje się u nas rzadkością. Tym więcej radości, kiedy okazało się, że śnieżny puch można lepić i tworzyć z niego różne kształty. Powstały śniegowe kule, które trafiały do celu wyznaczonego na drzewie. Wesoła zabawa śnieżkami wywołała dużo pozytywnych emocji i uśmiechu, zwłaszcza, że odbywała się w myśl zasady ,,nie czyń drugiemu co tobie niemiłe”. Śniegowe bałwanki ulepione przez dzieci uśmiechają się do wszystkich, przypominając o spędzonych radośnie chwilach.
„Smerfy” miały też okazję przyjrzeć się miejskiemu lodowisku. Z jego atrakcji wiele dzieci już korzystało, a dla pozostałych była to zachęta do nauki jazdy na łyżwach. Wrócą tu wkrótce ze swoimi rodzicami.
Cieszmy się urokami zimy, bo za progiem wiosna.

« 1 z 2 »

Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /pm1.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /pm1.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/pm1.grajewo.pl...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /pm1.grajewo.pl-wp/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0