Pełen atrakcji i smakowitości był dzień 24 września. W tym dniu w naszym przedszkolu odbył się Piknik Jesienny, gdzie głównym bohaterem był nasz ulubiony ziemniak.

Pani Dyrektor Bożena Walendzik serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych i zaprosiła do udziału w tej uroczystości. Gośćmi specjalnymi w tym dniu byli Burmistrz Miasta Grajewo Pan Maciej Paweł Bednarko, Przewodnicząca Rady Miasta Pani Monika Stefańska. Ten dzień umiliły przedszkolakom i ich rodzinom różne gry i zabawy z udziałem ziemniaka. Były wyścigi w workach, tworzenie ziemniaczanych stworków, kolorowe stemple z ziemniaka. W ofercie gastronomicznej można było zjeść pyszne ciasta pieczone przez rodziców, posilić się bigosem, grillowaną kiełbaską i babką ziemniaczaną.

Jeszcze raz składamy serdecznie podziękowania Rodzicom ze wszystkich grup przedszkolnych za zaangażowanie.

« 1 z 2 »