Kadrę pedagogiczną tworzy zespół pełnych zapału, kreatywnych i kompetentnych ludzi oddanych swojej pracy, która stała się ich pasją. Nauczycieli przyjaznych dzieciom, dbających o ciepłą atmosferę i jak najlepsze wyniki nauczania, dających wychowankom przygotowanie do dalszej edukacji wczesnoszkolnej, wprowadzających w świat pełen sukcesów i radości, ale też wszelkimi sposobami wspomagających dzieci z trudnościami rozwojowymi. Swoją pasją inspirują i motywują wychowanków do poznawania świata oraz do odkrywania własnych talentów.

Nauczyciele mają wyższe wykształcenie pedagogiczne rozszerzone o studia podyplomowe w zakresie:

• terapii pedagogicznej
  • oligofrenopedagogiki
  • gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej

Dbamy, aby pod naszym kierunkiem dzieci wszechstronnie się rozwijały, były bezpieczne, zadowolone i chętnie przychodziły do naszego przedszkola. Nasi nauczyciele wciąż poszerzają swoją wiedzę poprzez kursy i szkolenia.

mgr Grażyna Resztak

Nauczycielki