3 X 2024r. wybraliśmy się wraz ze Stokrotkami i Smerfami na wycieczkę autokarową do gospodarstwa agroturystycznego „Zakątek u Ewy” w miejscowości Grądzkie Ełckie.Pomimo deszczowej pogody dzieci świetnie bawiły się podczas wycieczki. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem brały udział w przygotowanych dla nich zajęciach: warsztatach kreatywnych (szalona przypinka), warsztatach kulinarnych (zakręcona frytka), szalonych zabawach z bańką mydlaną, kolorowych tatuażach brokatowych, zabawach swobodnychw sali zabaw. Na zakończenie wycieczki prowadzący przygotowali grill integracyjny wraz z kiełbaską, bułką i kompotem.Pełne pozytywnych wrażeń dzieci wróciły do przedszkola przywożąc ze sobą pamiątkiz wycieczki – własnoręcznie wykonane przypinki oraz kolorowe baloniki. Wyjazd okazał się bardzo udany, co widać było po zadowolonych minach naszych przedszkolaków.

Dziękujemy za miłe przyjęcie i dzień pełen wrażeń.