Tradycją Przedszkola Miejskiego nr 1 w Grajewie stały się spotkania w gronie Rodziców, pracowników przedszkola oraz zaproszonych gości z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Dnia 19 grudnia 2018r. dzieci z grupy „Stokrotki” w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Grajewie przedstawiły Jasełka pt.: „Ach, co za noc!” dla swoich rodziców i zaproszonych gości. Miło nam było powitać na naszej uroczystości Pana Macieja Bednarko –  zastępcę Burmistrza Miasta Grajewo. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastorałki i wspaniale recytowały przygotowane wierszyki. Do szopki przybyli też pastuszkowie.  Całej tej uroczystości towarzyszyła przepiękna gama kolęd i pastorałek różnych wykonawców. Na koniec dzieci kolędowały wspólnie z rodzicami i złożyły im życzenia Bożonarodzeniowe. Wręczono upominki dla zaproszonych gości i rodziców – aniołki z masy solnej.

« 2 z 2 »