środa, 01 czerwca 2016 20:57

Piknik rodzinny.

Dnia 22 maja 2016r w naszym przedszkolu odbył się piknik rodzinny.
Pani Dyrektor Grażyna Resztak powitała wszystkich zaproszonych gości zgromadzonych na placu przedszkolnym, w szczególności Burmistrza Miasta Grajewo Pana Dariusza Latarowskiego, zastępcę Burmistrza Pana Macieja Bednarko, przewodniczącą Rady Miejskiej Panią Halinę Muryjas-Rząsę, radną miasta Grajewo Panią Monikę Stefańską oraz rodziców z dziećmi, które będą uczęszczały do naszego przedszkola w przyszłym roku.
Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna wykonana przez dzieci z naszego przedszkola. Specjalnie na tą okazję przygotowano liczne atrakcje: dmuchany zamek, zjeżdżalnie, konkursy i zabawy dla dzieci i ich rodziców. W ofercie były również: grochówka, kiełbaski, ciasto, owoce, słodycze. Niespodzianką okazała się także wata cukrowa, która cieszyła się dużym powodzeniem, zarówno u dzieci, jak i rodziców.
Piknik zakończył się późnym popołudniem przy pięknej pogodzie. W rodzinnej atmosferze rodzice ze swoimi dziećmi miło spędzili ten wspólny czas. Kolejny piknik już za rok.

Czytany 822 razy

Grupy Przedszkolne

Mamo, Tato przeczytaj!

Reklama