17 grudnia 2019r. dzieci z grupy Stokrotki przedstawiły swoim rodzicom Jasełka pt. „Dzisiaj w Betlejem”. Dzieci 4-5- letnie wprowadziły nas w świąteczną atmosferę, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Dzieciątko Boże. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Przedszkolaki wcieliły się w role aniołów, pasterzy, przybywających złożyć pokłon narodzonemu Jezusowi. Niecodzienne stroje, bożonarodzeniowa dekoracja i brzmiące w tle kolędy pozwoliły poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości i bliskości.
Na zakończenie dzieci złożyły życzenia Bożonarodzeniowe rodzicom oraz wręczyły upominki – własnoręcznie ozdobione pierniczki.
Rodzicom, którzy przygotowali poczęstunek składamy serdeczne podziękowania.

« 3 z 3 »