Dnia 19 grudnia 2019 r. dzieci z grupy „Smerfów” przedstawiły sceny narodzin Jezusa Chrystusa.  Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Przedstawienie było wyjątkowe. Wśród śpiewu aniołów do żłóbka przybyli rozradowani i pełni werwy pastuszkowie, pokłony złożyli dostojni królowie. Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami, pastorałkami i układami tanecznymi. Przedszkolaki świetnie wcieliły się w swoje role. Młodzi aktorzy spisali się na medal, otrzymując ogromne brawa od publiczności. Kolejny raz okazało się, że takie wspólne spotkania, emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a dzieciom pokazują jak ważna, jest tradycja świąt Bożego Narodzenia. Jasełka obejrzeli Rodzice, pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście.  Burmistrza Miasta Grajewo reprezentował  Pan  Ryszard Wolwark – Sekretarz Miasta Grajewo , który złożył wszystkim przybyłym gościom życzenia  a dzieciom w prezencie dał drzewko świąteczne. Po życzeniach wszyscy połamali się opłatkiem, składając sobie nawzajem życzenia, po czym   nastąpiła degustacja pysznych dań wigilijnych.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM ZDROWYCH, RODZINNYCH, PACHNĄCYCH CHOINKĄ I DOMOWYM CIEPŁEM ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

« 2 z 2 »