W piątek 7 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny, na którym licznie zgromadziły się rodziny naszych przedszkolaków. Aura była dość przyjazna, choć od czasu do czasu niebo pokrywały chmury i padał deszcz. Miejscem spotkania był plac zabaw, który na ten dzień został pięknie udekorowany. Pani Dyrektor Bożena Walendzik serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych i zaprosiła do udziału w tej uroczystości. Gośćmi specjalnymi w tym dniu byli Burmistrz Miasta Grajewo Pan Maciej Paweł Bednarko, Przewodnicząca Rady Miasta Pani Monika Stefańska, oraz główny specjalista ds. oświaty Pani Julita Graczewska. Impreza rozpoczęła się od występów dzieci. Atrakcji było co nie miara: dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, bańki mydlane, wata cukrowa, fotobudka.

W ofercie gastronomicznej można było zjeść pyszne ciasta pieczone przez rodziców, posilić się grochówką, skosztować grillowanej kiełbaski.

Jeszcze raz składamy serdecznie podziękowania Rodzicom ze wszystkich grup przedszkolnych za zaangażowanie.