28 listopada w naszym przedszkolu zapanowała magiczna atmosfera, ponieważ świętowane były Andrzejki. Niecodzienny charakter tego dnia, dzieci podkreśliły przebierając się w stroje wróżek i postaci bajkowych. Zgodnie ze zwyczajem andrzejkowym nie zabrakło tradycyjnych wróżb. Dawno temu andrzejkowe wróżby traktowano poważnie, jednak w dzisiejszych czasach do wróżb podchodzi się z przymrużeniem oka i uważa je za okazję do dobrej zabawy.

Przedszkolaki różnymi sposobami próbowały poznać swoją przyszłość: za pomocą monet rzucanych do wody,  serduszek z imionami, loterii z kolorowymi karteczkami, wyścigu butów ustawianych w rzędzie.

Na zakończenie przedszkolaki wzięły udział we wspólnych tańcach przy skocznej muzyce. Radości nie było końca.

« 1 z 2 »