21 i 22 stycznia to dni, w których swoje święto obchodzą Babcia i Dziadek. W tym roku nasze przedszkolaki uczciły to święto trochę wcześniej – ze względu na ferie zimowe. Zostały zorganizowane uroczystości we wszystkich grupach przedszkolnych. Na ten dzień dzieci zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Przygotowały dla nich specjalny program artystyczny: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Ukochanym Babciom i Dziadkom  przedszkolaki dziękowały w ten sposób za miłość, cierpliwość, opiekę  i poświęcony czas. Na zakończenie występów wszystkie dzieci złożyły swoim Babciom   i Dziadziusiom życzenia, zaśpiewały „Sto lat” oraz wręczyły przygotowane upominki. Po występach i życzeniach wszystkich przybyłych Gości zaproszono na słodki poczęstunek. Wychodząc Babcie i Dziadkowie dziękowali za moc dostarczonych wzruszeń.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Wszystkim Babciom,

wszystkim Dziadkom zdrowia,