16 lutego 2018 r. już po raz kolejny nasze przedszkolaki wybrały się do GCK na spektakl pt. „Bajka o dzielnym Szewczyku”, który przygotował Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa. Dzieci   są zafascynowane przedstawianiami tej trupy aktorskiej i nie opuszczamy żadnego z ich spektakli.

Przygody Szewczyka, który pokonał groźnego smoka i zawsze chętnie pomagał wszystkim, których napotkał na swojej drodze, to bajka bardzo lubiana przez wszystkie dzieci.

Przedstawienie było bardzo interesujące. Piękna scenografia, barwne kostiumy, świetne iluminacje świetlne i doskonała gra aktorska sprawiły, że dzieci z zapartym tchem oglądały przedstawienie.  Musimy dodać, że już dziś z niecierpliwością czekamy na kolejne zaproszenie na spektakl trupy aktorów z Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Do zobaczenia już wkrótce!