15 maja po raz trzeci ulicami Grajewa przemaszerował Bajkowy Korowód zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 im. K. I. Gałczyńskiego. Z naszego przedszkola barwnym korowodem wyruszyły dzieci z grupy „Smerfy”. Celem imprezy była m.in. integracja dzieci z grajewskich szkół i przedszkoli. Przy akompaniamencie Grajewskiej Orkiestry Dętej korowód wyruszył sprzed Grajewskiego Centrum Kultury do Szkoły Podstawowej nr1, gdzie na dzieci czekało wiele atrakcji. Dzieci obejrzały teatrzyk „ O rybaku i złotej rybce”, wysłuchały piosenek oraz obejrzały układy taneczne w wykonaniu uczniów  Szkoły Podstawowej nr 1. Przedszkolaki miały między innymi okazję pobawić się w zagadki związane tematycznie z bajkami, odwiedziły stoisko z policjantką ,   z leśniczym, malowały twarze, robiły  zwierzątka z baloników .

Wszystkie dzieci otrzymały słodki upominek.

Dziękujemy bardzo za zaproszenie i wspaniałą zabawę.

Dziękujemy bardzo Rodzicom za pomoc w przywiezieniu dzieci ze szkoły do przedszkola. BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!!

« 2 z 2 »