17 lutego w naszym przedszkolu odbył się Dzień Otwarty. Do przedszkola przyszły dzieci wraz z rodzicami. Gości przywitała pani dyrektor Bożena Walendzik, która przybliżyła rodzicom organizację i funkcjonowanie placówki, jako środowiska przyjaznego dziecku. Dla miłych gości przewidziano wiele atrakcji. Dzieci wraz z rodzicami miały możliwość zwiedzenia przedszkola, uczestnictwa w zabawach ruchowych z wykorzystaniem chusty animacyjnej. W czasie spotkania dzieci wykonały wesołego przyjaciela z balonika. Pod koniec spotkania była słodka niespodzianka – pyszne babeczki i gofry upieczone przez naszą panią kucharkę- Kasię. Oczywiście był też czas na super zabawę- wszyscy bawili się wyśmienicie. Było wiele radości i wesołej zabawy.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia.