W dniu 10 lutego 2018r. odbył się w naszym przedszkolu Dzień Otwarty dla dzieci rozpoczynających edukację przedszkolną w roku szkolnym 2018/2019. Wszystkie przybyłe dzieci w towarzystwie rodziców serdecznie powitała pani dyrektor Grażyna Resztak. Podczas dnia otwartego rodzice zapoznali się z kadrą pedagogiczną, ofertą placówki, wyposażeniem sal zabaw i obejrzeli prezentację multimedialną pt. „Z życia naszego przedszkola”.  Przyszli wychowankowie chętnie włączali się do zabaw   integracyjnych, muzyczno-ruchowych i plastycznych. Podczas swobodnych zabaw mieli okazję oswoić się z nowym miejscem,   aby we wrześniu chętnie i bez obaw do niego wrócić. Był to dzień wesoły, kolorowy, pełny wrażeń. Pokazał, że Nasze Przedszkole  to miejsce gdzie można wspaniale spędzać czas. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i wręczeniem drobnych upominków dla najmłodszych.