Jak co roku 25 listopada wszystkie misie na całym świecie obchodzą swoje święto. My także uczciliśmy je w naszym przedszkolu. Każda grupa bawiła się w swojej sali. Dzieci obchodziły ten dzień w sposób wyjątkowy. Przedszkolaki pełne radości, czerpanej ze wspólnej zabawy, z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w przygotowanych zabawach: konkursach,  quizach, zagadkach; śpiewały piosenki, tańczyły, oglądały prezentacje multimedialne. Poznały historię Święta Misia. Wykonały także przepiękne prace plastyczne. Dzieci miały możliwość zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w misiowej „foto-budce”. Uroczystość zakończyła się degustacją smakołyku każdego misia – herbatników oblanych miodem. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu i radości. W przyszłym roku na pewno zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie.