W dniu 25 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja.
Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Misiaczki były różne, duże, małe, grube, puchate. Towarzyszyły przedszkolakom podczas zabaw w „Stumilowym lesie”. Dzieci poznały historię tego święta, nauczyły się wiesza o misiu, bawiły się przy piosenkach: „Pluszowy miś”, „Jadą, jadą misie”, rozwiązywały zagadki. Jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom.
Ten dzień w przedszkolu był pełen wrażeń, uśmiechów i radości. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.