WESOŁA NOWINA NARODZIŁ SIĘ BÓG DZIECINA
18 grudnia 2018r. dzieci z grupy „Smerfy” przedstawiły dla swoich Rodziców i Dziadków Jasełka. Przedszkolaki wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, aniołów, trzech króli, przybywających złożyć pokłon Jezusowi narodzonemu  w ubogiej stajence. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Nasi artyści śpiewali pastorałki i kolędy, wykonywali układy taneczno – ruchowe. Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Na koniec dzieci złożyły życzenia bożonarodzeniowe. Wręczyły dla rodziców własnoręcznie wykonane pocztówki. Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za wspaniały występ i nauczycielkom za piękne przygotowanie uroczystości bożonarodzeniowej. Złożyła wszystkim obecnym świąteczne życzenia i nagrodziła dzieci czekoladkami.
Po występach rodzice wraz z dziećmi udali się na słodki poczęstunek.

Dziękujemy Mamom za pyszne ciasta.

ŻYCZYMY JESZCZE RAZ ZDROWYCH, RODZINNYCH, PACHNĄCYCH CHOINKĄ
I DOMOWYM CIEPŁEM ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA