Jak co roku świętowaliśmy nadejście pięknej i kolorowej Jesieni –   28września 2023 r. w ogrodzie naszego przedszkola, odbył się po raz kolejny „Jesienny piknik”.

Pani dyrektor Bożena Walendzik serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych uczestników oraz zaproszonych gości: Pana Dariusza Latarowskiego – Burmistrza Miasta Grajewo, Panią Halinę Muryjas – Rząsę – Przewodniczącą Rady Miasta i Panią Julitę  Graczewską – Głównego Specjalistę d.s. Oświaty.

W imprezie udział wzięli  dzieci, rodzice i ich rodziny. Piknik przygotowany z tej okazji obfitował w wiele atrakcji. Były zabawy przy muzyce, pokaz kolorowych jesiennych strojów, zabawy twórcze z wykorzystaniem materiału przyrodniczego, stoiska z jesiennymi zabawami, konkursami oraz malowanie na folii. Dużym zainteresowaniem cieszyło się Koło fortuny.  Na wszystkich czekało stoisko z pysznymi ciastami, owocami oraz kiełbaska i bigos. Dużą atrakcją cieszyła się wata cukrowa.

Wszystkie te smakołyki przygotowali rodzice oraz personel przedszkola. Nasza owocowa fotobudka uwieczniła wspaniałą zabawę uczestników jesiennego pikniku.

Zabawa była wspaniała, a najlepszym dowodem na to były szerokie uśmiechy dzieci  i ich rodziców.

NA PEWNO SPOTKAMY SIĘ ZA ROK!