W dniach 17 i 18 XII 2020r. w naszym przedszkolu dzieci z grup „Żabki”, „Muchomorki” „Stokrotki” i „Smerfy” wystawiały jasełka, które pozwoliły przenieść się w magiczną krainę cudu „Bożego Narodzenia”. Przy żłóbku małego dzieciątka przedszkolaki przepięknie zaśpiewały:
„Nie płacz Jezu,
my Ci zaśpiewamy,
nie płacz Jezu,
pięknie Ci zagramy”

W pięknej scenografii można było podziwiać talent młodych aktorów. Jasełka dostarczyły niezapomnianych wrażeń i artystycznych uniesień. Nasi artyści śpiewali pastorałki i kolędy, wykonywali układy taneczne. Całej uroczystości towarzyszyła przepiękna gama kolęd i pastorałek.
Gratulujemy rodzicom tak zdolnych dzieci oraz dziękujemy za piękne stroje. Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w realizację tego wspaniałego wydarzenia.