Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia, a z nimi – jak przedszkolna tradycja każe – czas jasełkowych przedstawień i wspólnego kolędowania. W dniu dzisiejszym gościliśmy u siebie Rodziców oraz zaproszonych gości– Burmistrza Miasta Grajewo – Pana Dariusza Latarowskiego, Przewodniczącą Rady Miasta Grajewo Panią Halinę Muryjas – Rząsę oraz głównego specjalistę ds. oświaty Panią Julitę Wiluk. Wszyscy przyszli do nas na wieczór kolęd i pastorałek ph. „ Kolędowania nadszedł czas”. W miłej atmosferze, przy blasku świec i migających światełek choinki, przedszkolaki śpiewały tradycyjne kolędy, pastorałki i piosenki o choince, recytowały wiersze, tańczyły, grały na instrumentach. Dla gości i dzieci był  poczęstunek.

Magia świąt ma to do siebie, że ogarnia i małych i dużych. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!