Wiele wzruszeń dostarczyły  swoim rodzicom dzieci z grupy „Muchomorki” a wszystko za sprawą przedstawienia jasełkowego pt. „Kolędujmy Małemu”. Przy żłóbku małego dzieciątka przedszkolaki przepięknie zaśpiewały:„Nie płacz Jezu, my Ci zaśpiewamy, nie płacz Jezu, pięknie Ci zagramy”. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie ,wokalne, taneczne. Przedszkolaki stworzyły świąteczną atmosferę a wspólne kolędowanie, pozwoliło przenieść się w magiczną krainę cudu „Bożego Narodzenia”.

Rodzicom, którzy przygotowali poczęstunek składamy serdeczne podziękowania.

« 1 z 2 »