Wyniki eliminacji miejskich on-line
WOJEWÓDZKIEGO PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ „PIKuś” 2021 W RAMACH ZADANIA „PIKtoGRAmy” w kategorich: Mistrzowie Piosenki, Mistrzowie Recytacji oraz Forum Teatrów Amatorskich.

Bardzo miło nam jest poinformować, że dzieci z naszego przedszkola zajęły bardzo wysokie miejsca w eliminacjach miejskich „ Konkursu Piosenki”.

I miejsce: Aleksandra M. (zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego)

III miejsce: Natalia Z.

Wszystkim uczestnikom eliminacji miejskich serdecznie dziękujemy za udział, Laureatom gratulujemy.
Każdy uczestnik konkursu otrzyma dyplom oraz upominek ufundowany przez Grajewskie Centrum Kultury. Bardzo prosimy o zgłaszanie się po odbiór nagród od 2.06 (środa) do GCK Grajewo.

Harmonogram Etapu II – eliminacji wojewódzkich, które odbędą się w “Spodkach” w Białymstoku, ul. Św. Rocha 14, w dniach 07-12 czerwca 2021 r.

Mistrzowie Piosenki – 9 czerwca 2021 r. (środa)