26 kwietnia 2018 r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział  w Eliminacjach Miejskich XXVI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków p.t. „Mama, tata i ja”, zorganizowanych przez Grajewskie Centrum Kultury.

Nasze przedszkole reprezentowało pięcioro dzieci. Jury w składzie Monika Soroko – kierownik programowa GCK, Aleksandra Szejda – instruktor wokalu GCK oraz p. Ryszard Jasionowski – muzyk, nauczyciel PSM I stopnia  w Grajewie przyznało tytuły laureata i wyróżnienia.

Miło nam poinformować, że z naszego przedszkola troje dzieci otrzymało wyróżnienie: Natalia Pietrzak, Olga Gajdzińska i Gabriel Kuizinas.

Michał Moszczyński otrzymał tytuł laureata i będzie reprezentował naszą placówkę na  eliminacjach wojewódzkich, które  odbędą się  11 maja 2018r. w Białymstoku.

Serdecznie gratulujemy naszym małym artystom i cieszymy się z ich sukcesu.