12 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się wręczenie nagród i podziękowań za udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym z okazji 55 urodzin małego pingwina Pik- Poka organizowanego  w ramach Międzynarodowego Projektu Czytelniczego „Magiczna Moc Bajek”.

Czworo dzieci z grup „Smerfy” i „Stokrotki” brało udział w tym konkursie.

Przedmiotem Konkursu było zilustrowanie jednej z przygód pingwinka Pik-Poka w oparciu o czytany tekst, który był inspiracją do wykonania przez dzieci konkursowej pracy plastycznej – „PRZYGODY PINGWINKA PIK-POKA

Konkurs adresowany był do dzieci 5-6-letnich z Przedszkoli, uczniów klas I-III Szkół Podstawowych, dzieci i młodzieży niepełnosprawnej z placówek edukacyjnych np. OREW, SOSW. Uczestnikami konkursu były dzieci i młodzież z Polski oraz z zagranicy.

Na konkurs wpłynęło 385 praz z 215 placówek oświatowych z terenu całej Polski   i z zagranicy.

Bardzo miło nam jest poinformować, że Madzia z grupy „Stokrotki” zajęła I miejsce!!!!

Pani dyrektor Bożena Walendzik wręczyła nagrodę i dyplomy dzieciom za udział   w konkursie. Pogratulowała pani Eli pod kierunkiem, której Madzia wykonała swoja pracę oraz przekazała podziękowania dla wszystkich nauczycieli za udział w konkursie od organizatorów konkursu z Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle.

Gratulujemy również Marcinkowi z grupy „Stokrotki” , Fabiankowi i Wojtusiowi   z grupy „Smerfy”, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym.