Nasze przedszkolaki po raz kolejny biorą udział w Regionalnym Konkursie „ Mistrz orgiami” organizowanego przez  Szkołę Podstawowa Nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego   w Białymstoku i Białostocki Klub Polskiego Centrum Origami.

Prace oceniane są w trzech kategoriach:

– Kategoria specjalna: „Jak bezpiecznie spędzam czas?” objęta honorowym patronatem Komendanta Miejskiego Policji w Białymstoku,

– Kategoria specjalna: „Kompozycje kwiatowe”

– różne.

Celem konkursu jest rozwijanie wrażliwości estetycznej i twórczej ekspresji dzieci, propagowanie sztuki orgiami jako kreatywnego sposobu spędzania czasu wolnego.

W konkursie udział wzięły :

–  z grupy „Stokrotki”  : Izunia B., Martynka P., Juleczka K., Kubuś B., Michałek S., Boguś P., Sebastianek N.

– z grupy „Smerfy”: Zosia D., Natalka P., Natalka B., Juleczka M., Gabryś O., Karolek K.

Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy wygranej!