DRODZY RODZICE!

Wszystkim nam zależy na realizowaniu nauczania zdalnego w sposób rozsądny, mając na uwadze przede wszystkim możliwości  dzieci, ale także możliwości sprzętowe oraz „czasowe” rodziców. Nasze propozycje zabaw, które przesyłamy staramy się dostosować  do warunków domowych. Przypominamy, że wszystkie propozycje zabaw i zajęć umieszczamy w ramach realizacji podstawy programowej dla każdej grupy wiekowej.

Dziękujemy za nadesłane zdjęcia.

Pamiętajmy, że nawet zwykła zabawa wykazuje wiele zadań i celów ważnych dla rozwijającego się dziecka. Prowadzi ona do jego rozwoju. Pozwala mu samodzielnie działać i myśleć. Dzięki takim zabawom przedszkolak staje się  osobą mądrą, twórczą i kreatywną.

Zachęcamy  do aktywnego udziału wszystkie przedszkolaczki starsze i młodsze do zabawy   w  „PRZEDSZKOLE W DOMU”.

Pozdrawiamy Dzieci i Rodziców:)

« 1 z 2 »