6 czerwca 2023 r. na  Boisku Lekkoatletyczne przy Szkole Podstawowej nr 4   w Grajewie odbyła się Olimpiada Przedszkolaka. Na dziecięcą plenerową imprezę sportową przybyli przedszkolacy grajewskich przedszkoli, ich wychowawcy, rodzice   i opiekunowie.

Oficjalnego otwarcia dokonał Burmistrza Miasta Grajewo Dariusz Latarowski. Zapłonął również symboliczny znicz olimpijski.

Dzieci, aby zdobyć wymarzony medal, musiały zmierzyć się ze specjalnie przygotowanymi konkurencjami sportowymi. Mali sportowcy wykazali się ogromnymi umiejętnościami i dużym zaangażowaniem. Ponadto  na uczestników imprezy  czekało wiele atrakcji: dmuchańce, malowanie twarzy oraz ciekawe zabawy  z animatorem.

Imprezę zorganizowało: Miasta Grajewo, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Grajewie.

Dziękujemy organizatorom za wspaniałą zabawę!

« 1 z 2 »