W dniu 26.11.2020 r. odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka dzieci z grupy „Żabek”. Uroczystość rozpoczęła się od powitania dzieci  i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności- dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i tańce.

Po części artystycznej dzieci przyrzekały: zgodnie bawić się  w przedszkolu, pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor Grażyna Resztak czarodziejską kredką dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz słodki upominek.

Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu!